+386(0)1 5800 500 info@zgnl.si

Spoštovani starši in skrbniki!

Na podlagi okrožnice MIZŠ št. 6030-2/2021/14 z dne 29. 3. 2021 vas obveščamo, da v zavodih za vzgojo in izobraževanje otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami ni prepovedi zbiranja ljudi, tako potekajo v teh zavodih pouk in druge oblike vzgojno-izobraževalnega ​dela nemoteno naprej, seveda ob spoštovanju vseh ukrepov za preprečevanje širjenja COVID-19. Tako ukrep začasnega prenehanja izvajanja pouka za naš zavod ne velja. Vzgojno delo v vrtcu bomo tudi od 1. 4. 2021 naprej izvajali v živo v prostorih ZGNL.

Ker epidemija še vedno traja in se pogoji vzgojnega dela otežujejo, vas posebej opozarjamo na spoštovanje vseh ukrepov.

Hvala vam, ker skrbite za svoje in naše zdravje.

 

S spoštovanjem,

kolektiv vrtca ZGN Ljubljana

Dostopnost