+386(0)1 5800 500 info@zgnl.si

Spoštovani starši,

v medijih ste nedvomno zasledili, da s torkom, 5. 1. 2021, odpremo tudi naš vrtec za vse otroke. Ukrepi za preprečevanje širjenja okužb ob ponovni vrnitvi v vrtce so obsežni, ne dovoljujejo mešanja otrok različnih oddelkov in bodo precej spremenili samo organizacijo dela. Podrobnejša navodila vam bomo posredovali v ponedeljek.

V kolikor imate možnost, da otroka pridete iskati takoj po kosilu vas prosim, da nam pri tem pomagate.

Jutri, v ponedeljek, 4. 1. 2021, bomo še vedno nudili le nujno varstvo, saj se bodo vzgojiteljice udeležile testiranja pred odprtjem vrtca. V kolikor vašega otroka od torka naprej v vrtec ne bo, prosim, o tem obvestite vzgojiteljico v skupini in vodstvo vrtca.

Se vidimo,

kolektiv vrtca ZGN Ljubljana

Dostopnost